سه راهی برق Mi

شاهکاریست که متشکل از
3پورت شارژکننده usb،شارژر سریع 2A،3عدد شارژر محافظ میباشد

650000ریال

ارسال در محدوده رایگان میباشد

انجام عملی شبیه عملکرد سه راهی باعث بهبود روش زندگی میشود
بودن سه را هی برای هر خانواده لازم است اما بدلیل ضعف ساختاری، برخی آن را نمی پسندند که همین امر باعث شد که ما به تغییر آن فکر کنیم.عملا، این سه راهی از سه پورت usb، یک دستگاه محافظ اضافه بار هوشمند و جک شارژ کننده طراحی شده که بسیاری از مشکلات را ساماندهی کرده است.علاوه بر این با توجه به خواستگاه تغییر طراحی لوازم خانگی و بروز شدن طراحی آنها،این سه راهی به صورت جامع که دربرگیرنده تمامی تغییرات جدید لوازم خانگی میباشد، طراحی شده است.انتخاب مواد اولیه با کیفیت و سازماندهی مجدد اجزای اصلی ، بهینه سازی ساختار این سه راهی را نسبت به سایر محصولات مشابه جمع و جور تر کرده است.ساده،زیبا،جمع وجور که دیگر نیازی به پنهان کردن سه راهی زیر میز و ... نیست.یک سه راهی متحول شده ، ما نمیتوانیم جهان را متحول کنیم اما میتوانیم زندگی بهتری بسازیم.
 • سه پورت USB
 • سه درگاه برق ترکیبی
 • محافظ اضافه بار
 • گواهینامه کیفیت در 5000دور
 • ابزار عقب انداز
با وجود 3 پورت شارژکنندهUSB با شارژر اورجینال خود شارژکنید
ریزتراشه هوشمند اتوماتیک وار گوشی های همراه و تبلت ها را سریعا شارژ میکند.
بر روی این سه راهی سه پورت usb تعبیه شده است که در مقایسه با شارژهای اورجینال عملکردی یکسان دارند.که با استفاده از این سه پورت میتوانید توسط کابل usb بصورت همزمان تلفن خانه،تبلت،کتابهای الکترونیکی،دوربین های دیجیتال و گوشی های همراه و دیگر دستگاه های برقی رایج را شارژ کنید.ریزتراشه شارژ کننده هوشمند usb به صورت اتوماتیک میتواند دستگاه های متصل شده را شناسایی کند و همچنین از شارژکننده سریع 2Aنیز پشتیبانی میکند.این سه راهی امنیتی برابر با شارژرهای اورجینال را ارائه میدهد و هیچ گونه آسیبی به عمر باطری نمیزند.نرخ تبدیل برق 82 درصد در مقایسه با شارژرهای اورجینال قدرت شارژ و انرژی بیشتر و همچنین کارایی موثرتر دارد.
پشتیبانی از ولتاز 100تا 240ولت
 • A
  پشتیبانی از شارژ سریع
 • %
  نرخ تبدیل برق
 • μA
  آستانه حفاظت اضافه بار

امنیت الکترونیکی

نشان برنز کیفیت نشان دهنده روند ترکیب اجزا به صورت کاملا ایمنی است.
ما از آلیاژ برنز با کیفیت فوق العاده بالا به عنوان مهم ترین مواد ساختاری رسانا داخلی استفاده کردیم.کشش خوب آن،رسانایی الکترونیکی،مقاومت در برابر سایش، کاسته شدن تاحد زیادی از ضمختی ظاهری،کاهش ریسک خطر و افزایش ایمنی از ویژگی های قابل ذکر و چشمگیر سه راهی mi است.در پروسه تولید، امن ترین و بهترین قطعه بدون تکنولوژی قطع اتصال،انتخاب و در بورد درونی جانمایی کرده ایم.

حفاظت سه گانه
امنیت بیشتر،اطمینان خاطر بیشتر در استفاده محصول

 • تایمر اضافه بار اتصال کوتاه که از آتش سوزی جلوگیری میکند.

  زمانی که برق به میزان بیش از حد بارگزاری میشود، خطر تولید آتش توسط اتصال کوتاه و اضافه بار وجود دارد.با قریب به 20 سال سابقه طراحی حرفه ای ،توسعه و تولید محافظ اضافه بار رایج صنعت Joe Xinhua برای تولیدات محافظ اضافه بار ما ، که در هنگام رخداد اضافه بار بلافاصه جریان برق را قطع میکند و بطور کاملا موثر از رخ دادن آتش سوزی احتمالی و مدارکوتاه جلوگیری میکند.

  اضافه بار
 • استاندارد مقاومت در برابر آتش سوزی
  که از خطرات آتش سوزی جلوگیری میکند

  برای دستیابی به امنیت بیشتر،از مواد pcکیفیت فوق العاده بالا ،پوشش دهی تولیدات، فرو الکتریک بعضی از قطعات پلاستیکی استفاده میشود .اضافه کردن ترکیب باز دارنده آتش، آزمون شعله حرفه ای،درجه حرارت بالا تا حد 750 سانتیگراد، که برابر استاندارد های جهانی است.

  دمای شعله
 • ایمنی کودکان
  بطوریکه هر جک یک درگاه امنیتی جداگانه دارد

  کودکان از معنای واژه خطرناک درکی ندارند. قادر به تشخیص خطر نیستند.برای جلوگیری از وقوع حوادث و خطراتی از این دست ،برای هر گروه درگاه امنیتی جداگانه تعبیه کرده ایم .طراحی و تنظیم دقیق دستگاه ، زمانی که انگشت و یا اشیاء فلزی به طور عمودی به درگاه برق وارد شود ، سوراخ های درگاه برق 75 نیوتون (15پوند) انرژی مصرف میکند تا درگاه امنیتی را باز کند. هنگامی که سوکت دوشاخه را بطور معمول به پربز درگاه متصل میکنید یک نیروی مناسب در حالت معمول جهت باز کردن درگاه امنیتی مورد نیاز است که در استفاده عادی از سه راهی تاثیری نمی گذارد.

  مقاومت ایمنی
اضافه بار
مقاومت 750سانتیگراد
درگاه مستقل امنیتی

سایز سه راهی برابر با ابعاد یک جامدامی

اسباب بهتر شدن وضعیت خانواده را در هر جزئیاتی ،حتی یه سه راهی ، فراهم آورید. سه راهی می هر یک از اجزای هسته را به صورت سفارشی تغییر داده ایم و ساختار داخلی آن را بهینه ساخته ایم. محافظ اضافه بار جمع و جورتر،شارژ سریع و هوشمند رابط USB، ضخامت به نازکی 26میلی متر،تمامی موارد مذکور در پوششی تنها به ابعاد یک جامدادی ،جانمایی شده است. ساده ، زیبا،جمع و جور،متناسب برای حمل ونقل در سفر، که با استفاده از سه راهی MI سفری فوق العاده راحت تر را تجربه خواهید کرد. حتی در مواقع ای از سفر که شب را در آنجا میگذرانید صرف نظر از عملکرد و ظاهرش واقعا انتخاب درستی است.

همان روند در استفاده از تلفن همراه

ما بدنبال تغییرات و نیازهای دکوراسیون لوازم خانگی سه راهی را طراحی کرده ایم .با استفاده از پروسه تولیدی مشابه تلفن، ظاهری ساده و لطیف با کارایی متنوع طراحی کرده ایم. علاوه بر آن طراحان سعی بر چینش فرایند های مختلف در کنار یکدیگر در سه راهی می داشته اند. فرایند پولیش کاری در لبه های جانبی با سطح محیطی بالایی و پایینی ادغام شده و ظاهری بسیار شکیل و چشم نواز را خلق کرده است. که نه تنها استفاده آن را راحت تر میکند بلکه ظاهری زیبا به دکوراسیون شما میبخشد.

باوجود لاستیک های ثابت در 4گوشه، میتواند بر روی هر سطحی قرار گیرد.

برای ثابت نگه داشتن سه راهی،در سطح زیرین آن پوشش دایره ای شکل غیر لغزنده ای به گوشه ها اضافه کرده ایم که در عین سادگی ظاهر بتوان آن را بر روی هر سطحی قرار داد.

چراغ هشدار پنهان

طراحی خوب درباره تمامی جزئیات ریز ،حتی چراغ هشدار دهنده حساسیت نشان میدهد .ما همچنین این حساسیت را در مورد توناژ رنگ و شفافیت و روشنایی رعایت کرده ایم و درمورد چراغ هشداردهنده قرمز رنگ چشم نواز نیز متفاوت اقدام کرده ایم تا استفاده از سه راهی می بسیار راحت تر گردد.

دوشاخه بسیار کوچک
که دیوارها مرتب تر به نظر رسند

دوشاخه و سر پوشش بسیار باریک است. در کنار داشتن استانداردهای جهانی، امکان استفاده بهتر از فضا را به شما میدهد به طوریکه چیدمان مبلمان و لوازم خانه معقول تر به نظر برسد.

سه راهی Mi

شاهکاریست که متشکل از
3پورت شارژکننده usb،شارژر سریع 2A،3عدد شارژر محافظ میباشد

خرید آنلاین
می ایران|ارتباط با ما|عضویت|گالری عکس|سبد خرید|درباره ما
متین تایم © 1394. راه اندازی، پیاده سازی و اجرا، ورود محتوا و بروز رسانی
بازدید این صفحه : 10640|بازدید امروز : 185| کل بازدید : 1120779| بازدیدکنندگان آنلاین : 13