اسپیكر بلوتوث شیائومی

دیگر می توانید اسپیكر خود را داخل جیب بگذارید

اسپیكر بلوتوث شیائومی

دیگر می توانید اسپیكر خود را داخل جیب بگذارید

اسپیكر بلوتوث شیائومی

دیگر می توانید اسپیكر خود را داخل جیب بگذارید

زیبا
نه فقط از لحاظ ظاهر بلكه زیبا در عملكرد

محصول مورد علاقه طرفداران موسیقی، اسپیكر بلوتوث شیائومی دارای ظاهری براق، عملكرد قدرتمند و كیفیت صدای عالی. همچنین با پشتیبانی از فرمت های مختلف موسیقی، گوشی، تبلت، تلویزیون، لپ تاپ، تجربه ای لذت بخش را در اختیار شما قرار می دهد.

  • پشتیبانی از بلوتوث
  • AUXكابل
  • Sd پشتیبانی از مموری میكرو
  • سیستم اتصال به گوشی و تماس ها

فقط به اندازه یك جامدادی كوچك

به شما این امكان را می دهد آن را داخل جیب خود قرار داده و آن را همراه خود به مسافرت ببرید.
وزن ٢٧٠ گرم
اسپیكر بلوتوث شیائومی با قابلیت حمل آسان همانند یك استودیو كوچك می باشد كه با هر مرتبه شارژ كامل به مدت ٨ ساعت برای شما موزیك پخش می كند. این مدت زمان برای یك كوه نوردی، پیاده روی، سفرهای كوتاه و یا یك پیاده روی صبحگاهی كافی می باشد.

فقط به اندازه یك جامدادی كوچك

با اسپیكر بلوتوث شیائومی، ورزش صبحگاهی، پیاده روی و جنگل بروید و در آنجا با موزیك زنده همراه شوید و بدن خود را از نو زنده كنید و آماده چالش جدید شوید.

فقط به اندازه یك جامدادی كوچك

اسپیكر بلوتوث شیائومی لحظه های با هم بودن و آرامش یك موسیقی ناب را تداعی می كند
تركیب یك شعر سنتی با ملودی ملایم در بین خطوط جاده و فراموش كردن لحظات سخت كاری، هدیه اسپیكر بلوتوث شیائومی به شماست.

پشتیبانی از مموری كارت میكروSd
با قابلیت ذخیره ١٠ هزار موزیك

سبك راك دوست دارید؟ بچه ها ریتم های كودكانه را می پسندند؟ پدر و مادر سبك سنتی را دوست دارند؟ مشكلی نیست، تمام خانواده موسیقی را با من دوست دارند، اسپیكر بلوتوث شیائومی همه را ساپورت می كند.

می توانید موسیقی گوش كنید
و همزمان تلفن را جواب دهید

اسپیكر بلوتوث شیائومی بسیار كامل می باشد، روی آن میكروفون تعبیه شده است، زمانی كه گوشی زنگ می خورد موزیك به صورت خودكار قطع می شود و فقط با فشردن كلید پلی بر روی اسپیكر به تلفن جواب دهید

با رنگ هایی كه
عاشقشان هستید

بی انتها،
بدنه فلزی

همیشه نبوغ در جزئیات نمایان می شود، بدنه سندبلاست، حكاكی لیزری و استفاده از تكنولوژی آنودایزینگ. با استفاده از این تكنولوژی ها شاهد تولید محصولی هستید كه با لمس آن كیفیت و نوآوری برای شما تداعی می شود. آلیاژ آلومینیوم خاكی باعث طول عمر زیاد و تولید محصولی فوق العاد را كرده است.

اندام ریز، قلبی قدرتمند

بلندی صدای استریو تا 90dB(A)@0.5m

این بلندی صدا برای یك سالن كنفرانس ٢٨ متر مربعی كافی می باشد

واحد مغناطیسی قدرتمند
Dual 36mm Nd FeB

ساخته شده از دو واحد صدایی با مگنت های قدرتمند NdFeB تكنولوژی خنك كنندگی Ferrotec FRM 4005 Ferro Fluid و همچنین دیافراگم آلومینیومی سیاه آنودایز شده باعث صدایی پویا شده است كه پوشش دهنده طیف وسیعی از صدا های HiFi محیط های اطراف و اصوات قابل نفوذ است.

”تزریق دو طرفه“
باس رادیاتوردار

به منظور دستیابی به جزئیات موسیقی و ایجاد یك حس قوی، اسپیكر بلوتوث شیائومی با زیبایی چندین برابر نسبت به مدل های دیگر دارای باس رادیاتور دار دو گانه و دانه آرایی متفاوت روی سطح اسپیكر كه ایجاد لرزش و صدایی فراگیر، انسجام و ثبات صدا را موجب شده است.

چیپ فوق العاده
Avnera AV3102

اسپیكر بلوتوث شیائومی با چیپ Avnera AV3102 تعادل خاصی به صدا داده است و تا PEQ 12,19 را پشتیبانی می كند و همچنین دارای محدود كننده DRC با دیافراگم آلومینیومی می باشد كه باعث تحمل صدای بالاتر، شفافیت صدای ٣ برابر، مصرف باطری كمتر، دستیابی به حداكثر حجم صدا و كیفیت صدای فوق العاده شده است.

اسپیکر بلوتوث

شیائومی

 بازدید این صفحه : 5959 | بازدید امروز : 187 | کل بازدید : 1120781 | بازدیدکنندگان آنلاين : 13