دسته بازی بلوتوث شیائومی

دو موتور لرزش با سنسور های گرانشی سه محوره سازگار با تلویزیون و شیائومی باکس، نیاز شما را در بازی های ویدیویی برطرف می سازد.

ریال 1,250,000

خرید

تولید شده از
مواد نشکن سامسونگ

دسته بازی بلوتوث شیائومی با طراحی ساده و کلاسیک و بدنه تشکیل شده از مواد نشکن سامسونگ باعث ممانعت از بروز خارش و عرق کردن دست ها می شود. توزیع یکسان و بسیار دقیق دکمه ها به انگشت های شما این امکان را می دهد که برای مدت طولانی بدون خستگی از این محصول استفاده کنید.

جهت های چهارگانه
با موقعیت و تغییر جهت بسیار دقیق

دکمه فلش صلیبی با سیستم موقعیت چهارگانه و استفاده از دکمه کروی قابل تکیه گاه و چرخش 360 درجه ای، باعث احساس راحتی و استفاده بسیار عالی و خوشایندی می شود.

حس زیبا
طراحی قوس منحنی ها براساس قوس انگشتان

کلید های ماشه مانند بسیار نرم می باشند. این کلید ها به منظور فضای بیشتر برای تماس انگشتان کشیده تر و بزرگتر شده اند. طراحی منحصر به فرد قوس انگشت ها و اندازه عمق و مقدار فشار و همچنین سرعت فشار دادن را دقیق شناسایی می کند. این ویژگی را می توان در بازی های مسابقه ای در هنگام مقدار ترمز و گاز را براساس فشار می توان تنظیم کرد.

دکمه های غلطکی با چرخش 360 درجه ای
دقت تا 0.172 درجه سانتی گراد

غلطک های با دامنه 360 درجه و نوسان 0.172 درجه سانتی گراد و همچنین مرکز ضد تداخل 0.5 درجه ای برای جلوگیری از تکان های انگشت حین استفاده در آن تعبیه شده است. قسمت بالای غلطک دارای طراحی بی نظیر برای انگشت شصت می باشد زیرا آن را با قسمت نرم انگشت شصت فشار می دهیم و به همین دلیل آن را از ترکیبی از بافت نرم همراه با سطح زبر برای حس راحتی و جلوگیری از سرخوردن ساخته اند.

طرح کلید ارگونومیک

طراحی کلید های A/B/X/Y و فلش ها دارای جلای آینه ای و ظاهری گیرا و ارگونومیک می باشد. همچنین غلطک های مناسب با قوس شصت ها، تجربه ای ناب برای شما به ارمغان می آورد.

استفاده از صنعت ریخته گری

دسته بلوتوث شیائومی با استفاده از صنعت ریخته گری ساخته شده استو کلید های A/B/X/Y، فلش ها و L1/L2/R1/R2 توسط پد سیلیکونی فشرده که در برابر حداقل 1 میلیون باز فشرده شدن مقاوم که تقریبآ مساوی است با 5 سال استفاده مداوم می باشد.

 • 100میلیون بار
  L1/R1/L2/R2
 • 200میلیون بار
  A/B/X/Y
 • 110میلیون بار
  غلطک ها
یک میلیون بار تست

موتور ارتعاش نامتقارن دوگانه
حس واقعی لرزش و شوک

موتور لرزاننده شیائومی دارای طراحی نامتقارن که موتور سمت چپی لرزش آرامتر و موتور سمت راستی لرزش های سنگین دارد و همچنین نرم افزار تنظیم شدت لرزش بر طبق وضعیت بازیباز در بازی که در بازی های مسابقه ای، ورزش های سنگین، تیراندازی و بازی مختلف دیگر حس لرزش واقعی و منتقل کننده حس واقعی درون بازی می باشد.

کیفیت بالای سنسور گرانش
برای تجربه بازی واقع گرایانه

دسته بازی شیائومی به سنسور گرانش سری G شرکت بوش مجهز شده است که دارای شتاب گرانش 3 محوره می باشد. سنسور های کالیبره شده با حساسیت بالا حس واقعی و صادقانه را از بازی به شما می دهد.

360 درجه بدون اتلاف وقت و پاسخ سریع

تکنولوژی بهینه شده بلوتوث ورژن 3 بدون محدودیت، تاخیر و مصرف کم انرژی.

سیستم مدیریت هوشمند برق

با استفاده از مدیریت هوشمند برق بعد از 5 دقیقه استفاده نکردن، به حالت استند بای می رود و تمامی مدارهای مدارهای محیطی آن خاموش می شوند و برای کار مجدد دکمه MI را فشار می-دهید. با باتری های قابل تعویض NiMH.

 • 365روز استندبای

تجهیزات پشتیبانی

کلید ارتباط، بروزرسانی اینترنتی، پشتیبانی از چند دسته

تلویزیون شیائومی، استفاده دکمه ارتباط در منو برای اتصال برای بار اول، بوت اتوماتیک بعد از اتصال و استفاده راحت و سریع. سازگاری با MIUI TV و جایگزین خوبی برای کنترل تلویزیون و بروزرسانی انلاین توسط سیستم MIUI TV.

کنترل دکمه ها موتور ارتعاش سنسور گرانش یه محور OTA
1 تلوزیون شیائومی 47 اینچ
2 تلوزیون شیائومی
(40, 49, 55 اینچ)
تلوزیون شیائومی 2S 48 اینچ
3 تلوزیون شیائومی
(55, 60 اینچ)
باکس شیائومی (استاندارد)
باکس شیائومی (بهبود یافته)
مینی باکس شیائومی
3 باکس شیائومی

*(گوشی شیائومی نسل اول باکس شیائومی را پشتیبانی نمی کند)

سازگاری با تمامی دستگاه های زیر

 • تلویزیون های هوشمند
 • کنسول ها و شبکه های گیرنده
 • تبلت ها
 • گوشی
 بازدید این صفحه : 7924 | بازدید امروز : 189 | کل بازدید : 1120783 | بازدیدکنندگان آنلاين : 13