• نام کاربری : کلمه عبور : عضویت
شیائومی ایران
صفحه اصلی > درباره ما 

درباره ی ما:

شرکت بیکران ­گستر­آوا فعالیت خود را در سال ١٣٧٨ با هدف ارائه­ ی  جدیدترین و با کیفیت­ ترین فناوری­ها در زمینه­ ی تلفن همراه و لوازم جانبی آغاز نموده است. این شرکت با به­ کارگیری روش های نو­آورانه، ارائه­ ی خدمات و پشتیبانی بروز و شبکه­ ی توزیع گسترده در سراسر کشور، همواره در مسیر توسعه­ ی بازار و محصولات مربوط به این عرصه برآمده است. و امروزه به­ واسطه­ ی ارائه و شناخت محصولات با کیفیت در ایران و کشورهای همسایه از پیشگامان عرضه و توزیع تلفن همراه و لوازم جانبی به ­شمار می آید.


پرسنل:
افرادی که در شرکت بیکران ­گستر­آوا مشغول به فعالیت هستند شامل مهندسین فنی و کارشناسان علوم بازرگانی می­باشند که دارای کیفیت فنی ممتاز و تجربیات حرفه ­ای برجسته می باشند.


طرح شرکت:
استراتژی تجارت در بیکران­ گستر­آوا  واردات،توزیع محصولات و ارائه ­ی خدمات پس از فروش می باشد. انتخاب بهترین محصول در بازار های جهانی، واردات و انعطاف پذیری در بازار، گذراندن مراحل فروش و پیشنهاد محصولات با­کیفیت ، قیمت­­های رقابتی همراه با خدمات پس از فروش به مشتریان، رویکرد اساسی شرکت محسوب می­شود.


بازاریابی توانمند:

پرسنل بخش فروش شرکت بیکران­ گستر­آوا با معرفی مستقیم محصولات ، شرکت در نمایشگاه­ های تخصصی و از طریق توزیع کنندگان سراسر کشور، به موفقیت­ های اقتصادی متعددی نائل شده است.


تیم خدمات فنی:
تیم مهندسی و کارشناسان فنی شرکت بیکران­ گستر­آوا، آماده برای پاسخگوئی به هر­گونه سوال یا مشکل به ­وجود آمده در زمان استفاده از محصولات در اولین تماس به مشتریان می باشند.

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 6690 | بازدید امروز : 199 | کل بازدید : 1120793 | بازدیدکنندگان آنلاين : 9